Спростiть вираз (3а+1)(9а2-3а+1) i знайти його значення, якщо а=−0,1 є варіанти відповідей. 0,

973 -0,973 -3 -0,519

Ответы на вопрос

Отвечает Майшева Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(3а+1)(9а²-3а+1)=27а³-9а²+3а+9а²-3а+1=27а³+1

27*(-0.1)³+1=27*(-0.001)+1=-0.027+1=0.973