Знайдіть десятий член арифметичної прогресії (аn) якщо a1=4 d=5 а)45 б)49 в)40 г)81 д)64


Ответы на вопрос

Отвечает Борец Макс.

Ответ:

б)49

Пошаговое объяснение:

a2=d+a1

a10=a9+d

a10=44+5=49