За 8 год катер проплив за течією 309,6 км. Знайдіть відстань,що проплив катер за 4,7 год проти

течії,якщо швидкість течії річки становить 2,1 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазанко Марина.

Ответ:

162,15 км

Пошаговое объяснение:

Скорость катера:

309,6/8 -2,1=38,7-2,1=36,6 км/ч

4,7(36,6-2,1)=4,7·34,5=162,15 км проплыл катер против течения.