Периметр трикутника дорівнює 48 см . Довжина першої сторони 15см, що на 5см більше від довжини

другої сторони.Обвисли довжину третьої сторони трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Холдеева Поля.

Ответ:

1)15 -5 =10 друга сторона трикутника

2) 15 +10 =25 сума двох сторін трикутника

3)48-25=23 третя сторона