Пожайлусто даю 25 балов надо срочно помогите пожайлусто У двох братів порівну горіхів. Якщо

старший брат віддасть молодшому 10 горіхів, то в нього стане в 6 разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. Скільки горіхів у кожного брата було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Черномашенцева Елизавета.

Пусть по х орехов  было у каждого брата сначала. Уравнение:

(х - 10) · 6 = х + 10

6х - 60 = х + 10

6х - х = 10 + 60

5х = 70

х = 70 : 5

х = 14

Вiдповiдь: по 14 горiхiв у кожного брата було спочатку.