У двох братів порівну горіхів. Якщо старший брат віддасть молодшому 16 горіхів, то в нього стане в

5 разів (-и) менше горіхів, ніж у молодшого. Скільки горіхів у кожного брата було спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Продан Дарья.

(x+16)/(x-16)=5

x+16=(x-16)*5

x+16=5x-80

x-5x=-80-16

-4x=-96

x=-96/(-4)

x=24