на консервний завод переробки завезли 528 кг яблук груш і слив. маса слів становить25% маси яблук а

Груш 1/8 частину маси яблук. скільки кілограмів яблук завезли на завод​

Ответы на вопрос

Отвечает Глевчук Христина.

Яблоки - х кг

Сливы - 25% = 25/100 = 1/4 массы яблок - (1/4)х

Груши - 1/8 массы яблок - (1/8)х

Всего 528 кг

Уравнение: х + (1/4)х + (1/8)х = 528

                     х + (2/8)х + (1/8)х = 528

                     х + (3/8)х = 528

                     (11/8)х = 528

                     х = 528 : 11/8

                     х = 528 · 8/11

                     х = 48 · 8

                     х = 384

Вiдповiдь: 384 кг яблук.