Знайдіть висоту рівностороннього трикутника, якщо радіус кола, описаного навколо цього трикутника,

дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Газизова Софья.

Ответ:

сторона  трикутника а=R*\sqrt{3}=12\sqrt{3}

H-висота

H=a*sin60°=12√3*√3/2=18 cм

Пошаговое объяснение: