Одна сторона трикутника на 2 см більша другої і на 4 см менша третьої. Знайдіть довжину найменшої

сторони, якщо периметр трикутника дорівнює 26 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Чемеков Даниил.

перша сторона - х см

друга сторона - (х+2) см

третя сторона - (х+2)+4 = (х+6) см

Периметр 26 см

х+х+2+х+6=26

3х = 26-2-6

3х = 18

х = 18:3 = 6 (см) - перша сторона;

х+2=6+2=8 (см) - друга сторона;

х+6=6+6 = 12 (см) - третя сторона;

Відповідь: довжина найменшої сторони 6 см.