Сума двох чисел дорівнює 13,5 знайдить ці числа якщо одно у 1,5 раз більше, ніж друге


Ответы на вопрос

Отвечает Буга Лоредан.

Ответ:

8,1 и 5,4

Пошаговое объяснение:

x - 2-е число.

1,5x+x=13,5

x=135/25=27/5=5,4 - 2-е число.

13,5-5,4=8,1 - 1-е число.