Два однакових прямокутники зі сторонами 13 см і 25 см зєднали та утворили новий прямокутник.Знайди

периметр утвореного прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Лиана.

Ответ:76

Пошаговое объяснение:

2(13+25)

Формула вычисления периметра 2•(a+b)

Отвечает Коч Дима.

Ответ:

либо 102, либо 126

Пошаговое объяснение:

13*2+25*4=26+100=126(см.)

25*2+13*4=50+52=102(см.)