Петро і вася розрізали два однакових прямокутника у петра вийшло 2 прямокутника з периметром 40

см.,кожен ,а у васі 2 прямокутники з периметром 50 см., кожен . який периметр мали початкові прямокутники.

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Егор.

1) 50 / 2 = 25 см - сумма длин 2х Васи

2) 40 / 2 = 20 см - сумма длин 2x Пети

3) 20 * 2 + 25 * 2 = 90 см -  периметр первоначального прямоугольника