Школярі зібрали 622 кг винограду. У шкільню їдальню вони відвезли 350 кг, а решту поклали у ящики,

по 8 кг у кожний . Скільки потрібно ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Ксения.
1)622-350=272(кг)- стільки винограду залишилось
2) 272:8=34(ящ.)
Відповідь: потрібно 34 ящика