Знайдіть корінь рівняння 2(х + 1) = 3х - 1. варианты немає коренів 0 3 -1


Ответы на вопрос

Отвечает Бортняк Аня.

Ответ:

x = 3

Пошаговое объяснение:

Раскрываем скобки

2x + 2 = 3x - 1

переносим x в правую часть, а числа в левую

2x - 3x = -2 - 1

-x = -3 (умножим на -1)

x = 3