ПОМОГИТЕ ПРОШУ!!! 1) Потрібно зорати поле, площа якого 300 га.За перший день трактористи зорали

120 га. Скільки відсотків усього поля зорали в перший день. 2) Незнайко повинен був прочитати 48 сторінок, а прочитав 36. На скільки відсотків він виконав завдання? 3) Робітник повинен був виготовити 52 деталі, а виготовив 65. На скільки відсотків він виконав завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюнин Илья.

Ответ:

1)120 га поля зорали за перший день.

2)На 75 відсотків він виконав завдання.

3)На 125%робочий виконав план.

Пошаговое объяснение:

1)      Розв'язання

300га-100%                  300/120=100/х

120га-Х%                         х=120*100/300=40%

Відповідь: 120 га поля зорали за перший день.

2)48-100%

36-?%

48=100

36=х

48х=100*36

48х=3600

х=3600/48

х=75(%)

Відповідь:на 75 відсотків він виконав завдання.

3)52-100%

65-?%

52=100

65=х

52х=100*65

52х=6500

х=6500/52

х=125(%)

Відповідь:на 125%робочий виконав план.