СРОЧНО!!!задача Периметр трикутника дорівнює 33 см. Довжина першої його сторони вдвічі більша за

довжину другої й на 7 см більша за довжину третьої. Обчисли довжину кожної сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бурый Данил.

Нехай довжина третьої сторони =х см, довжина другої сторони= 7+х см, а довжина першої сторони = 2(7+х), то маємо рівняння

х+7+х+2(7+х)= 33

4х=33-14-7

4х= 12

х= 3

Пошаговое объяснение: