Задача. Периметр трикутника дорівнює 33 см. Довжина першої сторони вдвічі більша за довжинудругої

і на 7 см більша за довжину третьої. Обчислити довжину кожної сторони трикутника.(Розвязати задачу за допомогою рівняння)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ashimhanov Ernar.

Ответ:

10,4 ;5,2;17,4

Пошаговое объяснение:

Позначимо 2 сторону за Х, тоді перша буде 2Х , а третья буде 2Х+7  складемо рівняння: Х+2Х+2Х+7=33    5Х=33-7 Х=26/5  =5,2(см)

 Перша сторона =2*5,2=10,4(см)   3 сторона =10,4+7=17,4(см)

 ∑=10,4+5,2+17,4=33 Рівняння розвязане.