промінь ділить прямий кут на два кути. знайдіть ці кути якщо один з них становить чотири пятих

іншого

Ответы на вопрос

Отвечает Глазун Анатолий.

Ответ:

1 = 100 градусів      2 = 80 градусів

Пошаговое объяснение:

прямий кут дорівнює 180 градусів

x+4/5x = 180

x = 100

першій кут 100 градусів

другий 180-100 = 80 градусів , або 100*4/5=80 градусів