Промінь ділить прямий кут на два кути. знайдіть ці кути якщо один з них становить чотири пятих

іншого ПЖ ОЧЕНЬ НАДО СЕЙЧАС!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тажетдинов Динислам.

Ответ:40 и 50

Пошаговое объяснение:

Один угол: х

Второй: у

х=4/5у

х=0.8у

х+у=90

0.8у+у=90

1.8у=90

у=90/1.8

у=50

х=4/5×50

х=40