Сума двох чисел дорівнює 376. Одне з них у 7 разів більше за друге. Знайти ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алина.

Ответ:

Нехай одне число Х, тоді друге 7Х. Маємо рівняння х+7х=376; 8х=376; х=47.

Перше число 47. Друге число 47*7=329.

Перевірка: 47+329=376.

Пошаговое объяснение: