Знайдіть площу паралелограма, одна з висот якого дорівнює 8 см а сторона до якої проведена ця

висота 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Андрей.

Ответ:

S=a*h=6*8=48 см²)))(