У двох бочках разом 1180 л палива. Коли з першої бочки взяли 25 палива, а з другої — 18, то в обох

бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Normatov Yahyo.

Ответ:

1180-18-25=1137л

1137:2=568,5л стало

568,5+25=593,5 л было в первой

568,5+18=586,5 л было во второй

Пошаговое объяснение: