30 БАЛОВ,СРОЧНО. У двох бочках разом 744 л палива. Коли з першої бочки взяли 2\5 палива, а з

другої — 5\7, то в обох бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Dostybaev Elaman.
Позначимо кількість палива в першій бочці як x, а другий - як (744 - x) (так як разом вони містять 744 л, а з першої взяли деяку кількість).

З першої бочки взяли 2/5 палива, тобто залишилося (1-2/5)x = 3/5x.

З другої бочки взяли 5/7 палива, тобто залишилося (1-5 / 7) (744 - x) = (2/7) (744-x).

Так як після перерозподілу в обох бочках стало однакову кількість палива, отримаємо рівняння:

3/5x = (2/7)(744 - x)

Вирішуючи рівняння, знайдемо:

x = 360

Таким чином, у першій бочці було 360 літрів палива, а в другій - (744-360) = 384 літри.

Відповідь: у першій бочці було 360 літрів палива, а в другій - 384 літри.