Срочно.Ha На двох озерах було поpівну качок. Коли з першого озера улетіло 29 качок, а з другого- 11

качок, то на першому озері залишилося в 7 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок було на кожному озері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислая Анастасия.

Ответ:7(х-29) =х-11

7х - 203 = х-11

6х = 192

Х= 32

Пошаговое объяснение: