На двох озерах було порівну качок. Коли з першого озера улетіло 29 качок, а з другого – 11 качок,

то на першому озері залишилось в 7 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок було на кожному озері спочатку?ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Коля.

Ответ:

На кожному озері було по 32 качки

Пошаговое объяснение:

Нехай х качок на кожному озері

(х-29) качок на першому озері, коли відлетіли 29 качок

(х-11) качок на другому озері, коли відлетіли 11 качок

Маємо таке рівняння:

(х-11):(х-29)=7

х-11=7(х-29)

х-11=7х-203

7х-х=203-11

6х=192

х=192÷6

х=32 качки