на двох озерах було порівну качок. коли з першого озера улетіло 29 качок, а з другого 11 качок, то

на першому озері залишилося в 7 разів менше качок, ніж на другому. Скільки качок на кожному озері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Беда Богдан.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

перше озеро візьмемо за - х, та складемо рівняння:

х+29=7х+11

х-7х=11-29

-6х=-18

х=-18:(-6)

х=3

29+3=32

Виходить що на кожному озері спочатку було по 32качки

Отвечает Чернавина Кристина.
Ответ:32

Объяснение:

Пусть на озёрах было x уток

С 1 го улетели х-29

Со 2 го улетели х-11

На 1 м озере стало 7(х-29)

На 2 м озере осталось х-11

7(х-29)=х-11

7х-203=х-11

6х=-11+203

6х=192

Х=192:6

Х=32