1.Складіть квадратне рівняння в якому: а) а =1,b = 4,c = –7; б) a = –7,b = – 8,c =11 в) a = – 5,b

=7,c = – 5

Ответы на вопрос

Отвечает Тамайчук Настя.

Ответ:

x²+4x-7=0

7x²+8x-11=0

5x²-7x+5=0

Пошаговое объяснение: