На одній автостоянці було в 2 рази (-ів) менше машин, ніж на іншій. Коли з другої стоянки на першу

перевели 48 автомобілі (-ів), машин на стоянках стало порівну. Скільки машин було на кожній стоянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Фарида.

Ответ:

96 машин,  192 машины.

Пошаговое объяснение:

Пусть на первой стоянке х машин, тогда на второй 2х машин. Составим уравнение:

2х-48=х+48

х=96

На  первой стоянке 96 машин, на второй 2*96=192 машины.