Вкладник поклав у банк 25000 грн під 10% річних. Скільки грошей буде на його рахунку через два роки


Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Артемий.

Ответ:

30250 грн.

Пошаговое объяснение:

За перший рік вкладник отримає 10% від 25000 грн, тобто 25000 * 0.1 = 2500 грн прибутку.

Після першого року на його рахунку буде 25000 + 2500 = 27500 грн.

За другий рік він також отримає 10% від 27500 грн, тобто 2750 грн прибутку.

Отже, на його рахунку через два роки буде 27500 + 2750 = 30250 грн.