ДАЮ 35 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ ПЛИЗ 1. Укажіть запис у вигляді відсотків числа 0,5 А. 5,4% Б. 54% В.

0,54%. Г. 540% 2. Знайдіть 1% від 80 грн А. 8 коп Б. 80 коп В. 8 грн Г. 8,8 грн 3. Знайдіть середнє арифметичне чисел 6,5 і 3,5 А. 10 Б. 5 В. 20 Г. 0,5 4. У парку росте 800 дерев. Скільки дерев становлять від усіх дерев 50%? А. 8. Б. 80. В. 400. Г. 20 5. Знайдіть вартість тістечка, якщо 30% її становлять 1,5 грн. 6. Скільки в середньому сторінок щодня друкувала друкарка, якщо за два дні вона надрукувала 52 сторінки, а за третій день - ще 23 сторінки?

Ответы на вопрос

Отвечает Карецкий Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.Б 54%

2.Б 80 коп

3.Б 5

4. В 400

5. \frac{1,5*100}{30} = 5 грн.

6. 2 дні = 52 сторінки

3-ій день = 23 сторінки

\frac{52+23}{3} = 25 - середня кількість сторінок

Отвечает Юдина Алина.

Відповідь:

1.  б) 54%

2. б) 80 коп

3. б) 5

4. в) 400

5. 100% - х

30% - 1.5

1) 1.5 * 100% : 30% = 5 грн

6. 1) (52 + 23) : 3 = 25 (ст) - у середньому друкарка друкувала щодня.