«Відсотки. Середнє арифметичне. 5 клас.» 1. Укажіть запис у вигляді відсотків числа 0,86 а) 8,6%

б) 86% в) 0, 86% г) 860% 2. Запишіть 16% у вигляді десяткового дробу а)0,16 б)1,6 в)0,016 г) 16 3. Знайдіть середнє арифметичне чисел 3,2 і 6,8 10; 5; 20; 0,5 4. У парку росте 600 дерев. Скільки дерев становлять від усіх дерев 10%? а)6 б)30 в)60 г)300 5. Знайдіть вартість тістечка, якщо 40% її становлять 1,2 грн. 6. Розчин містить 16% солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 48 г? 7. Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 82,5 км/год і 2 год зі швидкістю 92,25 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Оля.

Відповідь:

1 - а). 86%

2- а). 0,16

3. - (3,2+6,8):2 = 5

4. - \frac{600*10}{100} =60%%

5. - \frac{1,2*100}{40} =3грн

6. \frac{48*100}{16} =300г

7. \frac{82,5+92,25}{3+2} =\frac{174,75}{5} =34,95 км/год

Покрокове пояснення: