2х+у=6 және -х+у=3 теңдеулерінің графиктерін бір координаталық жазықтықта салыңдар.Берілген

теңдеулердің графиктерінің қиылысу нүктесінің координаталарын жазыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Плющев Юрий.

Ответ:

1)2x + y = 6 \\ 2x + y - 6 = 6 - 6 \\ 2x + y - 6 = 0 \\   \\ 2) - x + y - 3 = 0 \\ x - y + 3 = 0