398. 1) 9 және 2; 3 және 7;10 және 1;8 жавне 5 сандарынан дұрыс бөлшек құрастырып жазыңдар; 2) 3

және 5; 9 және 2; 2 және 7; 1 және 8 сандарына бұрысбөлшек құрастырып жазыңдар.Срочноо помагите. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

Ответ:

 1)\frac{2}{9} \:  \:  \:  \:   \frac{3}{7} \:  \:  \:   \frac{1}{10}  \:  \:   \:  \: \frac{5}{8}   \: 2) \frac{5}{3}  \:  \:  \:  \:  \:  \frac{9}{2}  \:  \:  \:  \:  \frac{7}{2}  \:  \:  \:  \:  \:  \frac{8}{1}