Антон задумав число, відняв від нього 36, здобуту різницю збільшив на 450 й отримав число 1050. Яке

число задумав Антон?​

Ответы на вопрос

Отвечает Утева Маша.

Ответ:

636

Пошаговое объяснение:

x - задуманное число.

x-36+450=1050

x=1050-414=636