Юрчик задумав число, відняв від нього 56, здобуту різницю збіль- шив у 4 разий отримав число 1

040. Яке число задумав Юрчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Ответ:

316

Пошаговое объяснение:

(х-56)•4=1040

4х-224=1040

4х=1040+224

4х=1264

х=1264:4

х=316

-----------------------

(316-56)•4=1040

260•4=1040

1040=1040