Сергiй задумав число, від нього відняв 54,отриманий результат відняв від (-312), та отримав

(-68).Яке число отримав Сергій? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ:

190

Пошаговое объяснение:

Пусть x - задуманное Сергеем число

1)312 - (x - 54) = 68

2)(x - 54) = 312 - 68

(x - 54) = 244

x = 244 - 54

x = 190