Антон задумав число, відняв від нього 36, здобуту різницю збільшив на 450, й отримав 1050. Яке

число задумав Антон?допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Chase Hadley.

Відповідь:

636 - задумане число

Покрокове пояснення:

нехай х - задумане число тоді

x-36+450=1050

х=1050+36-450

x=636

.....................................................................................................................

можно пж лудший ответ

Отвечает Олексійчук Вікуля.

Ответ:

636

Пошаговое объяснение:

x - задуманное число.

x-36+450=1050

x=1050-414=636