У гончарному гуртку дiти виготовили 12 мисок, чашок - на 9 бiльше, нiж мисок, а глечикiв - на 4

меньше, нiж чашок. Скiльки всього виробiв виготовили дiти в гуртку?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитов Абишок.

Ответ:

чашок= 12+9=21

глечиків=21-4=17

всього=21+17+12=40

 

Пошаговое объяснение:

Отвечает Клименко Виктория.

Ответ:147

Пошаговое объяснение:

Чашки - 12 * 9 = 108

Кувшины - 108 : 4 = 27

Всего посуды - 108 + 27 + 12 = 147