Знайдіть суму перших п’яти членів геометричної прогресії (сn), якщо : с_1=1/2 , q=4.


Ответы на вопрос

Отвечает Тяжельников Алексей.

Ответ:

170,5

Пошаговое объяснение:

S₅=c₁· (1-q⁵)/(1-q)=1/2 ·(1-4⁵)/(1-4)=1/2 ·(-1023)/(-3)=1023/6=341/2=170,5