Довжина прямокутника в 4 рази більша за його ширину,а периметр 60м.Знайдіть площу прямокутника.

помогите срочно ответьте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова Вика.

Ответ:

решение

(х+4х)*2 = 60

5х = 30

х = 6 м

6*4 = 24 м

S = 6*24 = 144

ответ 144 м2

Пошаговое объяснение: