Довжина прямокутника в 3 рази більша за його ширину. Знайдіть площу прямокутника, якщо його

довжина на 26 см більша за ширину. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Манжос Маргарита.

Ответ:

507 см2

Пошаговое объяснение:

1)пусть ширина х см, тогда длина 3х. Получаем, что

3х-х=26

2х=26

х=13 (см)   ширина

2)13х3=39( см) длина

3)Ищем площадь:

13х39=507 см2