Подруги Аня і Оля напередодні навчального року купили два альбоми для малювання по 15грн85к., 8

зошитів у клітинку по 1грн45к., і 12 зошитів у лінійку. За всю покупку дівчата заплатили 58,9грн. Яка ціна зошита в лінійку?

Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

1,3

Пошаговое объяснение:

1)15,85×2=31,7

2)1,45×8=11,6

3)31,7+11,6=43,3

4)58,9-43,3=15,6

5)15,6÷12=1,3

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1,3

Пошаговое объяснение: