Подруги Аня та Оля напередодні навчального року купили два альбоми для малювання по 58 грн 50 к., 8

загальних зошитів по 26 грн і 12 зошитів у лінійку. За всю покупку дівчата заплатили 415 грн. Яка ціна зошита у лінійку?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ціна 2 альбомів 2*58,50=117,00

8 зошитів заг. 8*26=208,00

всього 12 зошитів коштували 415-(117+208)=90,00

1 зошит 90:12=7,50

Отвечает Денисенко Лена.

415 - 2 * 58,5 - 8 * 26 = 90 (грн) - дівчата витратили на зошити в лінійку

90/12 = 7,5 (грн) = 7 грн 50 к