Подруги Аня та Оля купили 2 альбома для малювання по 58,5 грн та 8 зошитів в лінійку. За всю

покупку вони заплатили 177 грн. Яка ціна зошита в лінійку?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Валерия.

Ответ:

14,9375 відповідь це легко.

Отвечает Зубик Вікторія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

58,5×2=117 грн заплатили за альбомы

177-117=60грн заплатили за тетради

60÷8=7,5грн цена тетради