Мотоцикліст за 3 год проїжджає ту саму швидкість що й велосипедист-за 4 год. Яку відстань вони

проїжджають, якщо швидкість мотоцикліста на 10 км/год більшп за швидкість велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Хамицевич Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х км - расстояние

х/3 км/ч - скорость мотоциклиста

х/4 км/ч - скорость велосипедиста

х/3 - х/4 = 10

4х/12 - 3х/12 = 10

4х - 3х = 10 * 12

х = 120 (км) - расстояние

120/3 = 40 (км/ч) - скорость велосипедиста

120/4 = 30 (км/ч) - скорость мотоциклиста

Извините, если перевела неправильно.