2. Розв'яжи задачу. Мотоцикліст за 3 год проїжджає ту саму відстань,що й велосипедист за 4 год.

Яку відстань вонипроїжджають, якщо швидкість руху мотоцикліста нат30км/год більшаза швидкість велосипедиста?​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Дима.

Ответ:

360 км

Пошаговое объяснение:

х- швидк. велосипедиста

х+30 швидк. мотоцикліста

3(х+30)=4х

3х+90=4х

х=90 км/год  швидк. велосипедиста

4*90=360 км