На площині проведено 6 паралельних прямих в одному напрямку і 7 паралельних прямих - в іншому

напрямку. На скільки частин вони ділять площину?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Стас.

відповідь: 56

1 лінія = 2 частин

1 лінія + 1 лінія = 4 частин

1 лінія + 2 лінія = 6 частин

1 лінія + 3 лінія = 8 частин

.....

1 лінія + 7 лінія = 2·8 = 16 частин

2 лінія + 7 лінія = 16+8 = 24 частин

3 лінія + 7 лінія = 24+8 = 32 частин

.....

6 лінія + 7 лінія = 8·7 = 56 частин