На двох полицях 42кн.Якщо з 1 полиці переставили на другу 2 книги то на другій полиці книжок стане

у двічі < ,ніж на першій.Ск.книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Ответ:

16 на одной полке, и 26 на другой

Пошаговое объяснение:

x+y=42

y=42-x

2*(x-2)=y+2

2*(x-2)=42-x+2

2x-4=44-x

3x=48

x=16

y=42-16=26