Одне з чисел на 134 бильше вид другого а их середне арифматичне доривнюе 133 знайти ци числа


Ответы на вопрос

Отвечает Листиков Миша.

Ответ:

200 і 66

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число = х, тоді інше = х-134

одне число + інше число : на кількість чисел, скільки додаємо в чисельнику = середнє арифметичне.

(х+х-134) : 2 = 133

(2х-134):2=133

2х-134=133×2

2х-134=266

2х=266+134

2х=400

х=400:2

х=200

Отже, одне число = 200, тоді інше = 200-134 = 66.

Отвечает Яковлев Виктор.

Ответ:

200 і 66

Пошаговое объяснение:

Нехай менше число х, тоді більше х+134. За умовою задачі:

(х+(х+134)):2=133

х+х+134=133*2

2х+134=266

2х=266-134

2х=132

х=132:2

х=66

х+134=66+134=200