Сашко зібрав у 4 рази менше грибів ніж Марічка. Скільки грибів зібрала Марічка якщо вона зібрала на

33 гриби більше ніж Сашко

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Нехай Сашко зібрав х грибів. Тоді Марічка зібрала 4х грибів.

Складемо рівняння:

4х-х=33

3х=33

х=33:3

х=11

4х= 4*11=44 гриби зібрала Марічка

Відповідь: Марічка зібрала 44 гриби.